Wydruki na na materiałach flagi sosnowiec

By wspomóc swojego idola

Jesteś zawziętym entuzjastą transmisji sportowym, mógłbyś je monitorować na okrągło. Specjalną miłością obdarowujesz skoki narciarskie. Ta sfera od zawsze cię fascynowała, tak samo jak osoba Adama Małysza. To dzięki niemu pokochałeś skoki i począłeś obserwować je w telewizji. Swoją drogą, w czasie niedzielnego obiadu cała twoja rodzina, obserwowała działania „Orła z Wisły”. Można oznajmić, że to była taka- wasza tradycja rodzinna, nic was tak nie cieszyło, jak wygrany konkurs pucharu świata przez Adama. Ty wraz z kolegami z podwórka z usypanej górki śniegu, próbowałeś skakać.
 
       Marzyłeś, że w przyszłości zostaniesz skoczkiem. Z tych planów jednakże nic nie wyszło, bo rodzice nie wyrażali zgody- na twoje ćwiczenia, a tak poza tym i tak nie mieliby, za co kupić- tak kosztownego sprzętu. Stanęło na tym, że kiedy dorosłeś- zostałeś mechanikiem samochodowym. Może to i dobrze, dlatego, że w tej branży są niezłe zarobki- a co najistotniejsze jest ona stanowczo bezpieczniejsza. Skoki wiążą się z ogromnym ryzykiem, można przez nie utracić zdrowie, a niekiedy życie. Twoja miłość do skoków się nie skończyła, przybrała tylko inną formę. 
     Zostałeś wielbicielem naszych skoczków- jeżdżąc za nimi, gdzie tylko się da. Rzecz jasna takie wyjazdy- nie były częste, bo blokowała cię praca a przy tym finanse. Niemniej nieraz dochodziły do skutku. Puchar świata w Zakopanem- to było dla ciebie i twojej paczki głębokie szaleństwo. Wizerunek Adama był wszędzie- gdzie tylko można. 
       Wydruki na na materiałach flagi– tam nie mogło go zabraknąć. Do tego biało- czerwone czapki, szaliki, kurtki. Trąbki również poszły w ruch, cała Polska z niecierpliwością czekała na zwycięstwo Małysza. I udało się, zatem wszyscy świrowali- krzykom a także wiwatom nie było końca.